Ostropestřcová očistná kúra - 5x RAW Olej a 5x RAW Mouka

Výhodná nabídka ostropestřcové očistné kúry jen za 1290kč!


Skladem (>5 ks)
Kód: OCKOSTROP5
Značka: Bohemia Olej
1 290 Kč
Kategorie: Naše produkty
Český výroba a suroviny
Česká výroba a suroviny
Vše vzniká u nás
Certifikace kvality
Certifikace kvality
Naše produkty získaly řadu certifikací
vlastni stáčírna
Vlastní stáčírna
Dohlížíme na každý krok výroby
RAW kvalita
RAW kvalita
Dbáme na vysokou kvalitu

OSTROPESTŘCOVÁ OČISTNÁ KÚRA

Naše kúra slouží k detoxikaci lidského organismu se zaměřením na pročištění a regeneraci jater a podpoře přirozené obranyschopnosti.

Následující text Vám poskytne ke kúře základní informace, k čemu je dobrá a také návod, jak při ní postupovat.

 

Funkce jater v lidském těle

Játra jsou velmi výkonným orgánem, který má hned několik pro život zásadních funkcí. Filtrují obrovské množství krve, čímž zabraňují usazování a hromadění škodlivých látek v tkáních. Jsou centrálním orgánem látkové výměny. Ukládají glykogen, železo i některé vitamíny a jiné minerály. V neposlední řadě jsou v nich tvořeny bílkoviny krevní plazmy a mají esenciální roli při detoxikaci organismu. Játra jsou zkrátka velmi důležitý orgán a jako čistička zbavují organismus všeho, co tělo nepotřebuje. Aby tak játra mohla fungovat správně dál, neměli bychom zapomínat i jim dopřát pročištění a regeneraci. Při jejich zhoršené funkci se nám totiž mohou v těle hromadit toxické látky, cítíme se pak unavenější a máme problémy s trávením i sníženou funkci přirozené obranyschopnosti.

 

Co je ostropestřec mariánský?

Jedná se o bylinu známou pro svůj příznivý vliv na pročištění a regeneraci jater. Je to silný antioxidant a podporuje zejména normální funkci jater a žlučníku. Dále k jeho přednostem patří napomáhání k udržení normální hladiny cukru v krvi a napomáhání k normální činnosti srdce i k přirozené obranyschopnosti.

Nejbohatším zdrojem jeho prospěšných látek je semínko, které po pečlivém výběru používáme pro výrobu našich produktů sloužících k ostropestřcové kúře.

 

K čemu je ostropestřcová očistná kúra dobrá?

Kúra slouží k dlouhodobé detoxikaci Vašeho organismu se zaměřením na pročištění a regeneraci jater a podpoře přirozené obranyschopnosti.

Naše metoda zaručuje ideální vstřebávání účinné látky silymarinu s ohledem na snadnou konzumaci denní dávky a je 100% přírodní. 

 

Obsah našeho balíčku:

5x Bohemia Olej Ostropestřcový RAW 250ml nefiltrovaný
5x Bohemia Ostropestřcová Mouka 250g

Oproti drcenému semínku jsou tyto výrobky stabilnější a tak rychle se nekazí. Nehrozí tak možné setkání s hořkou chutí vzniklou oxidací, chuť je přirozeně bylinná. Doporučujeme skladovat uzavřené při teplotě do 25 stupňů Celsia.

 

Účel jednotlivých složek naší očistné kúry:

RAW Ostropestřcový olej je bohatým zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin i vitamínu E, díky nimž je skvělým antioxidantem a napomáhá ke snížení hladiny cholesterolu v krvi. Účinný silymarin se v něm nachází zejména díky jeho nefiltrované složce, proto doporučujeme lahvičku před použitím protřepat. Olej v kúře napomáhá ideálnímu vstřebávání silymarinu. 
Ostropestřcová mouka je vůbec nejbohatší zdrojem silymarinu ze všech forem ostropestřce mariánského. Jeho koncentrace je vyšší než v čaji, i oleji, je dokonce 2 – 3x vyšší oproti samotnému semínku (i drcenému). Tato mouka je tak nejlepším zdrojem silymarinu pro organismus.
Všechny prospěšné látky ze semínka jsou v oleji i mouce koncentrovanější a dobře vstřebatelné.

 

Ostropestřcová kúra – základní informace

Celková kúra trvá 90 dní (3 měsíce) a měla by se projít bez přerušení.
Obsah jedné dávky:

Jedna dávka je tvořena 6 g ostropetřcové mouky smíchané v 6 ml oleje. Zjednodušeně lze příkladem použít čajovou lžičku – jedna plná čajová lžička mouky a jedna plná oleje se smíchá do velké lžíce a spolkne. Doporučujeme si předem ozkoušet gramáže.

Na každý den připadají dvě dávky této směsi. Konzumace dávky probíhá 1x dopoledne mezi jídly a 1x odpoledne mezi jídly. Pro ideální vstřebávání je doporučeno rozmezí alespoň 1h po jídle a 1h před jídlem.
Pokud je pro Vás samotná dávka špatně skousnutelná, přimíchejte ji do jogurtu, džusu či kefíru. Tyto produkty tolik nezatěžují trávení a nebudou mít velký vliv pro vstřebávání silymarinu.
U kúry se nedoporučuje konzumovat alkohol. Pro maximální zefektivnění doporučujeme pestrou a zdravou stravu.

Opakování kúry je možné s mezipauzou trvající 3 – 4 týdny.

 

Jak kúru pociťuje náš organismus?

  • V prvních 14 dnech se celý proces pomalu rozjíždí a funkce jater díky absorpci silymarinu pozvolna zlepšuje. Začíná proces odtučňování jater a vylučování toxických látek. Pokud dochází ke změnám ve vylučování, jedná se o prozatímní jev, kdy se játra zbavují nežádoucích látek. Dlouhodobě by se vylučování mělo zlepšit a zpravidelnit.
  • Po zhruba 30 dnech by se mělo dostavit znatelnější pocítění změn. Cítíme více energie, lepší spánek, zmírnění předešlých nežádoucích příznaků.
  • V polovině kúry již i díky aplikovanému oleji dochází k zlepšení hladiny cholesterolu v krvi. Změny se projevují i navenek, venkovní vzhled působí zdravější a svěžejší.
  • V druhé polovině kúry je již funkce jater zlepšená a dokončuje se očistný proces.

Po třech měsících jste v cíli. Regenerace a očista pomohly játrům k nastartování jejich správného fungování. Játra mají méně tuku, zlepšilo se trávení i vylučování. Pozitivní změna proběhla i v rámci snížení špatného LDL cholesterolu a pocítění více energie. Změnu tak určitě pocítí i Vaše okolí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: