Články

Veganské palačinky s domácím pestem

Autor: Vojtěch Komantáře: 0 Doba k přečtení: 92

Chtěli byste si dopřát palačinky bez laktózy a živočišných surovin? Máme pro vás skvělý recept na slanou variantu této oblíbené pochoutky!

Pstruh na Bohemia Olej Makovém s holandskou omáčkou

Autor: Vojtěch Komantáře: 0 Doba k přečtení: 301

Řekli byste si, že makový olej a ryba nejdou chuťově dohromady? Opak je pravdou! Vyzkoušejte náš nový recept a přesvědčte se o tom sami:) 

Vánoční sušenky s makovým proteinem

Autor: Vojtěch Komantáře: 0 Doba k přečtení: 2490

Je tady první advent, se kterým začíná vánoční atmosféra a s ní spojené přípravy vánočního cukroví a pečení všelijakých sladkých dobrot.  Málokdo by pravé vánoční cukroví nemiloval. Je to dané i tím, že bývá díky cukru hodně sladké a je tak pro naše organismy kalorickou bombou. Připravili jsme si tak pro vás jeden jednoduchý recept, který je bez cukru, není tak kaloricky náročný, ale chuťově na ničem neztrácí. Alespoň my ho milujeme, za posledních deset dní jsme jej dělali již pětkrát! 

Které tuky jsou ty zdravé a jak se v nich vyznat?

Autor: Vojtěch Komantáře: 0 Doba k přečtení: 1149

Nejste si někde jistí, jaké tuky a oleje používat tak, aby byly zdraví prospěšné a získali jste z nich maximum prospěšných látek? Od toho je tu dnešní článek, kde se dozvíte, jaké zdravé tuky vybrat a jak často bychom je měli konzumovat.

RAW Chléb aneb "pečeme" za studena

Autor: Vojtěch Komantáře: 0 Doba k přečtení: 738

Stejně tak jako naše za studena lisované oleje z nejrůznějších semínek a oříšků lisujeme v RAW kvalitě, tak si můžete doma připravit i RAW chléb. Jak na to? To Vám ukážeme v tomto článku, a protože naše výroba jede Zero Waste, použijeme k tomu také naší bezlepkovou mouku. Konkrétně z ostropestřce mariánského - ta chlebu přidá i spoustu minerálů včetně cenného silymarinu pro naše zdravá játra a dobré trávení.

Zobrazuji 1 až 5 z 16 (celkem stran 4)